• Швидка подача
  • Найкращі ціни
  • Надійність
  • Послуги евакуатора
  • Буксирування
  • Допомого на дорозі

Евакуатор кільцева

Евакуатор

Потрібно відвезти транспортний засіб з місця ДТП, сталася поломка або ж цікавить перевезення нового авто? Для вирішення подібних питань необхідно підключення спеціального технічного забезпечення. З цими завданнями і не тільки, з легкістю впораються наші фахівці. Компанія працює вже не перший рік в подібному сегменті. За цей тривалий час, нам вдалося виробити ефективний алгоритм дій для навантаження і вивантаження агрегатів будь-якої ваги і розмірів.

Необхідний евакуатор кільцева? Спеціальна техніка фірми Арго готова в будь-який момент відправиться за вказаними координатами і допомогти клієнту. Служба підтримки сервісу цілодобово займається прийомом дзвінків. Консультанти в телефонному режимі уточнюють всі необхідні деталі ситуації (особливо несправності, тип транспорту) і відправляють необхідне оснащення. Тут є все необхідне для вирішення проблеми будь-якої складності.

В автопарку фірми Арго - сучасні і технологічні машини з високою вантажопідйомністю. Вони підходять для перевезення легкових автомобілів, тракторів, мотоциклів, сільськогосподарської техніки. На офіційному сайті компанії представлені різні маршрути, за якими працюють співробітники компанії. Тут же позначені розцінки на послуги. Евакуатор кільцева працює не тільки на території Києва та Київської області. Він охоплює всю Україну і навіть більше 40 європейських портів. Ми не стоїмо на місці, розвиваємося і як наслідок - географія маршрутів весь час розширюється. У штаті нашої компанії працюють тільки кваліфіковані і досвідчені співробітники.

Замовляючи виклик спецтехніки в Арго, клієнт отримує цілий спектр послуг і повну підтримку при переміщенні від пункту А в пункт В. Команда оперативно виїжджає на місце, здійснює навантаження авто. При необхідності, транспортний засіб дістається з кювету або будь-якого іншого важко доступного місця. Далі його надійно фіксують, з використанням спеціальних блокаторів і міцних тросів. Швидко і обережно вантаж доставляється в пункт призначення. На місці проводиться повне вивантаження автомобіля. Співробітники підкажуть хороші СТО, де нададуть оперативну і якісну технічну допомогу.

Зберігайте контакти евакуатор кільцева, адже непередбачена ситуація може трапитися абсолютно несподівано. Подібна важлива інформація може виявитися дуже до речі для друзів або родичів