• Швидка подача
  • Найкращі ціни
  • Надійність
  • Послуги евакуатора
  • Буксирування
  • Допомого на дорозі

Евакуатор Борщагівка

Евакуатор

Досвідчений водій або абсолютний новачок може в будь-який момент зіткнутися з поломкою транспортного засобу або стати учасником ДТП. У таких, і багатьох інших не передбачуваних ситуаціях на дорозі, необхідно скористатися послугами служб, які займаються перевезенням машин. На сучасному ринку їх можна нарахувати безліч, але далеко не кожна з них може похвалитися відмінним сервісом.

Щоб перевезення машин було проведено професійно і якісно, ​​варто звернутися в компанію «Арго» http://www.evakuator-argo.com.ua. Ми надаємо висококласні послуги з транспортування авто після поломки або дорожніх пригод. Автопарк фірми складається з сучасної техніки, яка здатна перевозити не тільки легкові машини. Це можуть бути мотоцикли, габаритні сільськогосподарські агрегати або важкі вантажі. У штаті працюють досвідчені і висококласні майстри, які оперативно знаходять вихід з будь-якої ситуації і пропонують оптимальні варіанти перевезень машини.

Евакуатор працює у всіх районах столиці, таких як Борщагівка, Теремки, Жуляни та багатьох інших. Однак, це далеко не повна географія фірми. Її масштаби просто вражають: всі області України і більше 40 портів по всій Європі. Межі і перешкоди існують тільки на картах, працівникам «Арго» вони абсолютно невідомі.

Що необхідно для того, що б евакуатор Борщагівка виїхав до клієнта?

1. Зверніться до нас будь-яким зручним способом. Контакти розміщені на головній сторінці сайту. Консультанти готові прийняти дзвінок цілодобово і миттєво відправити групу майстрів на виклик.

2. Повідомити про характер несправності автомобіля, його параметри і точне місце розташування. Для цього можна скористатися опцією GPS в мобільному телефоні.

3. Чекати прибуття бригади співробітників фірми, залишатися на зв'язку в разі контрольних дзвінків.

По приїзду, майстри компанії здійснюють навантаження транспортного засобу. Якщо останнє знаходиться у важкодоступному місці (кювет, рів, глибока яма), вони допоможуть його витягти. Перед поїздкою, машину ретельно фіксують на платформі. По прибуттю в точку В, відбувається повне вивантаження авто на зазначеному місці.

Контакти евакуатор Борщагівка варто мати завжди під рукою. Вони можуть виявитися дуже до речі не тільки самому клієнту, але і його друзям і близьким. Фірма «Арго» завжди рада допомогти кожному клієнту.